Menu:                         rej.edu.pl / Olimpiczycy
  




Poprzednia strona
Strona główna








Ogółem finalistami i laureatami olimpiad przedmiotowych w latach 1980-2011 zostało 141 osób

RokPrzedmiotLiczba finalistów i laureatów
2010-2011język łaciński3
język francuski1
język angielski3
fizyka1
2009-2010język łaciński2
język francuski1
język angielski1
2008-2009język łaciński2
język polski2
2007-2008język łaciński6
historia1
2006-2007olimpiada wiedzy o prawach człowieka1
2005-2006język łaciński4
język polski1
  2004-2005  język łaciński3
język polski1
historia1
olimpiada wiedzy o prawach człowieka3
2003-2004język rosyjski1
olimpiada wiedzy o Polsce i świecie współczesnym2
2002-2003język łaciński3
język polski1
2001-2002język łaciński1
język francuski1
2000-2001język łaciński2
1999-2000język łaciński5
język polski1
język francuski1
1998-1999język łaciński6
1997-1998język łaciński4
język rosyjski1
fizyka1
olimpiada filozoficzna1
olimpiada artystyczna1
1996-1997język łaciński4
historia1
1995-1996język łaciński11
biologia1
1994-1995język łaciński4
historia1
język niemiecki1
informatyka1
1993-1994język łaciński6
język niemiecki1
język angielski1
matematyka1
olimpiada wiedzy o Polsce i świecie współczesnym1
1991-1992historia1
1990-1991język łaciński2
historia3
fizyka1
olimpiada wiedzy o Polsce i świecie współczesnym1
olimpiada ekonomiczna2
olimpiada artystyczna1
1989-1990język łaciński2
język francuski2
język rosyjski1
historia1
1988-1989język łaciński1
historia2
olimpiada artystyczna- sekcja plastyki1
1986-1987język łaciński1
język angielskii1
język rosyjski1
1985-1986 język francuski1
chemia1
1984-1985język rosyjski1
biologia1
historia1
1983-1984język polski2
język francuski2
fizyka2
1982-1983historia1
olimpiada wiedzy o Polsce i świecie współczesnym1
1981-1982język polski1
1980-1981język polski1
historia1
fizyka1


Olimpijczycy

1972 - 1973
Bożena Krasiejko
finalistka olimpiady języka polskiego
   
     
1974 - 1975
Marcin Penczek
finalista olimpiady matematycznej
Grzegorz Prokopiuk
finalista olimpiady matematycznej
Jacek Adamski
finalista olimpiady języka rosyjskiego
 
1976 - 1977
Piotr Zakrzewski
finalista olimpiady matematycznej
   
     
1977 - 1978
Ewa PrzeĽdziak
finalistka olimpiady języka francuskiego
Rafał Seniuch
finalista olimpiady języka rosyjskiego
 
     
1980 - 1981
Dariusz Tołczyk
laureat olimpiady języka polskiego
klasa humanistyczna
Kinga Barbara Zjawińska
laureatka olimpiady historycznej
klasa humanistyczna
Piotr Maciej Szymański
laureat olimpiady fizycznej
     
1981 - 1982
Małgorzata Anna Waśniewska
laureatka olimpiady języka polskiego
   
     
1982 - 1983
Beata Chwalińska
finalistka olimpiady wiedzy o Polsce i świecie współczesnym
Ewa Agnieszka Klekot
finalistka olimpiady historycznej
 
     
1983 - 1984
Agnieszka Przybylska
laureatka olimpiady języka polskiego
Katarzyna Berger
laureatka olimpiady języka polskiego
Krzysztof Krawiec
finalista olimpiady fizycznej
Małgorzata Ewa Stachowiak
finalistka olimpiady języka francuskiego
Robert Izydor Pożarski
finalista olimpiady fizycznej
 
     
1984 - 1985
Katarzyna Agnieszka Policka
laureatka olimpiady języka rosyjskiego
Robert Andrzej Gniadecki
laureat olimpiady biologicznej
Wojciech Jerzy Artych
laureat olimpiady historycznej
     
1985 - 1986
Jędrzej Bielecki
finalista olimpiady języka francuskiego
Tatiana Ćwiok
finalistka olimpiady chemicznej
 
     
1986 - 1987
Krzysztof Florczak
finalista olimpiady język angielski
Katarzyna Anna Kornacka
laureatka olimpiady języka łacińskiego
Magdalena Monika Mikiewicz
laureatka olimpiady języka rosyjskiego
     
1987 - 1988
   
Marek Węcowski
laureat olimpiady historycznej i finalista olimpiady języka łacińskiego
   
     
1988 - 1989
 
Marcin Rutkowski
laureat olimpiady artystycznej sekcja plastyki
Piotr Węcowski
finalista olimpiady historycznej
 
 
     
1989 - 1990
Małgorzata Anna Małecka
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa humanistyczna
Monika Nowakowska
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Monika Karolina Sokalska
laureatka olimpiady języka francuskiego
klasa klasyczna
Wojciech Emil Dorosz
laureat olimpiady języka rosyjskiego
klasa humanistyczna
Ewa Marzena Konca
finalistka olimpiady języka francuskiego
klasa humanistyczna
     
1990 - 1991
Przemysław Ryszard Czyż
finalista olimpiady historycznej
klasa klasyczna
Mikołaj Stefan Ćwiok
finalista olimpiady fizycznej
klasa mat.-fiz.
Katarzyna Dorota Długołęcka
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Krzysztof Marcin Glibowski
laureat olimpiady ekonomicznej laureat olimpiady wiedzy o Polsce i świecie współczesnym
klasa biol.-chem.
Adriana Zofia Lewańska
finalistka olimpiady artystycznej
klasa klasyczna
Tadeusz Stanisław Markiewicz
finalista olimpiady historycznej
klasa humanistyczna
Marcin Morawski
laureat olimpiady języka łacińskiego, laureat olimpiady III nagrody w Arpinum
klasa klasyczna
Konrad Polkowski
laureat olimpiady ekonomicznej
Piotr Węcowski
finalista olimpiady historycznej
 
     
1991 - 1992
   
Aleskander Krzysztof Gubrynowicz
laureat olimpiady historycznej
klasa klasyczna
   
     
1993 - 1994
Dagmara Anna Konikowska
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Grażyna Majchrowska
finalistka olimpiady matematycznej
klasa mat.-fiz.
Jan Marek Ziółkowski
laureat olimpiady języka łacińskiego, udział w Certamen Ciceronianum Arpinum
klasa klasyczna
Katarzyna Anna ¦wiercz
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Marcin Kazimierz Szymański
laureat olimpiady WOS
klasa biol.-chem.
Michał Jerzy Stępiński
finalista olimpiady języka łacińskiego
Wiktor Norbert Piechota
finalista olimpiady języka angielskiego
klasa biol.-chem.
Anna Zawadzka
laureatka olimpiady języka łacińskiego
Paulina Katarzyna Cwalińska
laureatka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
     
1994 - 1995
Agnieszka Anna Leszczyńska
laureatka olimpiady języka niemieckiego
klasa klasyczna
Anna Zawadzka
laureatka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyk
Magdalena Wileńska
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Marcin Tomasz Miłkowski
finalista olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Michał Marek Missala
laureat olimpiady WOS finalista olimpiady historycznej
klasa klasyczna
 
Sylwia Anna Szulc
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Witold Marcin Żarowski
laureat olimpiady informatyki
klasa mat.-fiz.
 
     
1995-1996
Anna Marta Andrearczyk
laureatka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Julia Judyta Witczuk
finalistka olimpiady biologicznej
klasa biol.-chem.
Kamila Anna Miłkowska
laureatka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyk
Karolina Anna Szurek
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Jarosław Marcin Januszewski
finalistka olimpiady języka łacińskiego
Katarzyna Marciniak
finalistka olimpiady języka łacińskiego
Katarzyna Marta Kuczkowska
laureatka olimpiady języka łacińskiego
Marta Ewa Rypalska
laureatka olimpiady języka łacińskiego
Paweł Piotr Kosmal
laureatka olimpiady języka łacińskiego
Sabina Maria Nemtusiak
laureatka olimpiady języka łacińskiego
Teresa Maria Mazan
laureatka olimpiady języka łacińskiego
Anna Ułanowicz
laureatka olimpiady języka łacińskiego
1996 - 1997
Marek Kubicki
finalista olimpiady historycznej
klasa humanistyczna
Barbara Maria Bibik
finalistka olimpiady języka łacińskiego
Ernest Maciej Kowalczyk
laureat olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Katarzyna Barbara Stachowicz
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Maciej Czapliński
finalista olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
 
1997 - 1998
Anna Ułanowicz
laureat olimpiady języka łacińskiego i udział w olimpiadzie międzynarodowej w Arpinum
klasa klasyczna
Bartosz Andrzej Bacia
laureat olimpiady filozoficznej
klasa klasyczna
Joanna Jastrzębska
laureatka olimpiady artystycznej sekcja plastyczna
klasa ogólna
Kamila Zdziechowska
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Klaudia Monika Niemkiewicz
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
 
Małgorzata Berenika Rutkowska
finalistka olimpiady języka rosyjskiego
klasa ogólna
Marta Katarzyna Rakoczy
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Rafał Robert Dembkowicz-Dobrzański
laureat olimpiady fizycznej
klasa mat.-fiz.
     
1998 - 1999
Agnieszka Joanna Przemyk
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Agnieszka Maria Skóra
laureatka olimpiady języka łacińskiego i udział w Arpinum
klasa klasyczna
Blanka Ewa Kuśmider
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Natalia Maria Mazan
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Joanna Zdunek
laureatka olimpiady języka łacińskiego i udział w Arpinum
klasa klasyczna
Maria Aleksandra Czarkowska
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
     
1999 - 2000
Anna Julia Szymańska
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Joanna Magdalena Rybińska
laureatka olimpiady języka francuskiego
klasa humanistyczna
Joanna Zdunek
laureatka olimpiady języka łacińskiego i udział w Arpinum
klasa klasyczna
Katarzyna Anna Kuś
laureatka olimpiady języka polskiego
klasa klasyczna
Maria Anna Kuraś
laureatka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Marta Kozak
laureatka olimpiady języka łacińskiego i udział w Arpinum
klasa klasyczna
   
Paulina Pludra
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
   
2000 - 2001
 
Marta Kozak
laureatka olimpiady języka łacińskiego i udział w Arpinum
klasa klasyczna
Paulina Pludra
finalistka olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
 
     
2001 - 2002
Piotr Dąbrowski
finalista olimpiady języka łacińskiego
klasa klasyczna
Szymon Tadeusz Żuchowski
finalista olimpiady języka łacińskiego finalista olimpiady języka francuskiego
klasa klasyczna
Weronika Konstancja Sygowska
laureatka olimpiady języka łacińskiego i udział w Arpinum
klasa klasyczna
   
Aleksandra Janczarska
finalistka olimpiady języka łacińskiego
   
2002 - 2003
 
Anna Monika Grzeszak
laureatka olimpiady języka łacińskiego i udział w Arpinum
klasa ogólna
Patrycja Jadwiga Antoniak
finalistka olimpiady języka polskiego
klasa ogólna
 
     
2003 - 2004
   
Ryszard Gomółka
laureat olimpiady języka rosyjskiego
klasa ogólna
Maciej Tomaszewski
laureat olimpiady wiedzy o Polsce i świecie współczesnym
Marcin Wiśniewski
finalista olimpiady wiedzy o Polsce i świecie współczesnym
2004 - 2005
Jakub Zbrzeżny
laureat olimpiady języka polskiego
laureat olimpiady języka łacińskiego
finalista olimpiady historycznej
Marta Trelewicz
finalistka olimpiady języka łacińskiego
Agnieszka Marciniak
finalistka olimpiady języka łacińskiego
Adam Cissowski
laureat olimpiady wiedzy o prawach człowieka
Łukasz Podbielski
finalista olimpiady wiedzy o prawach człowieka
Marcin Dobrowolski
finalista olimpiady wiedzy o prawach człowieka
2005 - 2006
Adriana Surwiło
finalistka olimpiady języka łacińskiego
finalistka olimpiady języka polskiego
Paulina Supera
finalistka olimpiady języka lacińskiego
Grzegorz Gajek
finalista olimpiady języka łacińskiego
Marta Maślanka
finalistka olimpiady języka łacińskiego
2006 - 2007
Filip Jurzyk
finalista olimpiady wiedzy o prawach człowieka
2007 - 2008
Paulina Czaplicka
laureatka XXVI olimpiady języka łacińskiego
Anna Rykier
laureatka XXVI olimpiady języka łacińskiego
Mariola Kruhlak
finalistka XXVI olimpiady języka łacińskiego
Katarzyna Czarcińska
finalistka XXVI olimpiady języka łacińskiego
Tomasz Kwiatkowski
finalista XXVI olimpiady języka łacińskiego
Radosław Smyk
finalista XXVI olimpiady języka łacińskiego
Jankowski Damian
finalista olimpiady historycznej
2008 - 2009
Kwiatkowski Tomasz
laureat XXVII olimpiady języka łacińskiego
finalista XXXIX olimpiady literatury i języka polskiego
Pietrzak Tomasz
laureat XXVII olimpiady języka łacińskiego
Taperek Marta
finalistka XXXIX olimpiady literatury i języka polskiego
2009 - 2010
Janusz Szablewski
laureat XXVIII olimpiady języka łacińskiego
Katarzyna Wiśniewska
laureatka XXVIII olimpiady języka łacińskiego
Ewa Balcerzyk
finalistka XXXIV olimpiady języka angielskiego
Hubert Gawędzki
finalista XXXIII olimpiady języka francuskiego
2010 - 2011
Tomasz Tlaga
laureat 1. miejsca XXIX olimpiady języka łacińskiego
Katarzyna Wiśniewska
finalistka XXXIV olimpiady języka francuskiego
Urszula Raczyńska
finalistka XXIX olimpiady języka łacińskiego
Janusz Szablewski
finalista XXXV olimpiady języka angielskiego
Kuba Ciekański
finalista LX olimpiady fizycznej
Aleksandra Straus
finalistka XXXV olimpiady języka angielskiego
Ewa Balcerzyk
finalistka XXXV olimpiady języka angielskiego
oraz finalistka XXIX olimpiady języka łacińskiego
2011 - 2012
Ewa Balcerzyk
laureatka XXXVI olimpiady języka angielskiego
oraz laureatka XXX olimpiady języka łacińskiego
Aleksandra Grechuta
finalistka XXX olimpiady języka łacińskiego
2012 - 2013
Katarzyna Redo
finalistka XXXI olimpiady języka łacińskiego
Jakub Nowacki
finalista XLIII olimpiady literatury i języka polskiego


design by rad-com 2003
Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie do wszystkich materiałów umieszczonych na niniejszych stronach
należą do XI Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Warszawie.